Nauka języka polskiego dla obcokrajowców

Przyjechałeś do Polski i chcesz tu zostać na dłużej? Znalazłeś wymarzoną pracę lub zostałeś oddelegowany do pracy w Polsce i chcesz bez przeszkód porozumiewać się ze współpracownikami? Być może założyłeś rodzinę w Polsce lub chcesz, aby Twoje dzieci mówiły po polsku?

Bez względu na motywację, nauka języka polskiego to zawsze świetny pomysł! Faktem jest, iż nieznajomość języka polskiego w naszym kraju jest czasami bardzo problematyczna. Zarówno w sytuacjach życia codziennego, jak i kontaktach biznesowych, przynajmniej komunikatywna znajomość języka polskiego jest niezwykle istotna. Zacznij mówić po polsku! Spraw, aby Twoje życie w Polsce stało się łatwiejsze! Jeżeli chcesz nauczyć się mówić po polsku albo chcesz rozwijać swoje językowe umiejętności, jesteś we właściwym miejscu.

Czy język polski jest trudny?

Jeżeli kiedykolwiek próbowałeś się go nauczyć, lub też próbowałeś zrozumieć, co szeleszczą do Ciebie ci wszyscy Polacy, to najprawdopodobniej uznasz, że tak. To prawda, że nauka języka polskiego dla obcokrajowca może wydać się trudna.

Chcemy jednak Ci udowodnić, że z odpowiednim nauczycielem, nauka polskiego może być dużo przyjemniejsza i łatwiejsza. W naszej szkole nauki języka polskiego dla obcokrajowców, podchodźmy bardzo praktycznie do każdego zagadnienia. Chcemy, abyś zaczął mówić po polsku już na pierwszej lekcji i w krótkim czasie posługiwał się językiem polskim co najmniej w stopniu komunikatywnym. Jeżeli opanowałeś już poziom podstawowy chcesz mówić płynniej, czytać bez problemów, używać specjalistycznego języka biznesowego, pomożemy Ci osiągnąć ten cel.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • uczymy mówić, pisać, czytać po polsku
  • uczymy na każdym poziomie zaawansowania, zarówno osoby, które nie potrafią wymówić żadnego słowa w języku polskim, jak i te, które posługują się nim komunikatywnie
  • prowadzimy konwersacje dla osób, które już mówią po polsku i chcą jedynie poprawić wymowę, rozszerzyć zasób słownictwa
  • prowadzimy lekcje indywidualne dla osób prywatnych, a także dla firm
  • dojeżdżamy do Klienta - lekcje odbywają się w Twoim domu, biurze lub innym dogodnym dla Ciebie miejscu
  • zapewniamy wszelkie materiały lekcyjne
  • prowadzimy kursy intensywne, standardowe, nieregularne, takie, jakich potrzebujesz
  • oferujemy spersonalizowane kursy języka polskiego, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta (specyficzne słownictwo, metody, częstotliwość lekcji)

Nauka języka polskiego ►